Mgr. František Nagy, MBA

autor knihy "Ako poraziť rakovinu už nie je tajomstvo" a "Seznámení s novou medicínou" sa roky venuje medicínsko-terapeutickým systémom. Propaguje Germánsku novú medicínu nemeckého lekára Dr. Ryke Geerd Hamera a integrálny prístup k uzdraveniu.

Viac o autorovi na jeho stránkach https://integralna-zdravoveda.webnode.sk/

Vydané knihy

 

Rozhovor s Františkom Nagyom o Novej medicíne a Integrálnej zdravovede v rádiu YES

Germánska nová medicína (GNM) a jej 5 biologických zákonov 

Alice Bláhová z Českých Budejovíc

Od roku 2007 sa zaoberá metódou EFT, Germánskou novou medicínou,  Meta Medicínou a FASTER EFT. 
Venuje sa účinným metódam odblokovania negatívnych emócií a stresu. Aplikuje najmodernejšie techniky psychosomatickej medicíny a energetickej psychológie. 

Viac o nej a jej metódach liečby sa dozviete na jej stránke https://www.eft-cb.cz/o-nas/

 

Čo je EFT?

Techniky emočnej slobody - skratka EFT veľmi rýchlo uvoľňujú a rozpúšťajú poklepom na meridiánové body (forma akupresúry) nechcené emócie, stres, škodlivé vzorce správania a myslenia. Metóda je založená na revolučnom objave, že väčšina našich chybných presvedčení a negatívnych emócií je príčinou narušenia energetického toku v meridiánoch a energetickom systéme človeka. Tieto narušenia spôsobujú nerovnomernosť toku a jeho zablokovanie, ktoré má za následok psychické a fyzické nezrovnalosti, ktoré negatívne ovplyvňujú našu emocionálnu pohodu a zdravotný stav. Či máte i vy túto poruchu poznáte ľahko podľa toho, že sa cítíte inak než chcete a že robíte veci (alebo sa vám "sami" dejú), které nechcete. Môžete prežívať svoj život ďaleko lepšie, zdravšie a šťastnejšie, keď TO čo vám vadí zmizne.

ČO JE FASTER EFT

Viac o tejto metóde sa dozviete TU https://www.eft-cb.cz/faster-eft/